Sada pro úpravu obočí - Beautiful Brows

Beautiful Brows dovede obočí k naprosté dokonalosti. Nepotřebujete žádné speciální kosmetické dovednosti. Vytvoření perfektního obočí je totiž jednodušší  nežli si myslíte. Sada Beautiful Brows je vhodný pro všechny tvary, barvy a typy obočí.

Beautiful Brows je revoluční systém, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin i v pohodlí domova. Dopřejte si to nejlepší vodě,otěru,potu odolný až 24 hodin bez úpravy.
 
 
Každé balení obsahuje:
 
  • Příslušný minerální pigment (5 různých barevných odstínů)
  • 3 typy šablon pro vytvoření dokonalého tvaru
  • Rozjasňovač (rozzáří a podtrhne dokonalý tvar obočí)
  • Štěteček na rozjasňovač (z přírodních vláken)
  • Štěteček na minerální pudr ( z přírodních vláken)
  • Zrcádko
  • Pinzetu (vyrobenou z vysoce kvalitního materiálu)

To vše v naší luxusní dárkové taštičce.

 

Kompletní sada obsahuje vše co potřebujete k vytvoření dokonalého obočí. Jednotlivé komponenty jsou vyjímatelné a sada je znovu plnitelná.  

Beautiful Brows je semi-permanentní minerální pigment. Semi-permanentní znamená, že prvních 10 min. po aplikaci se dá různě doupravit ale později se zafixuje a je odolný vodě, otěru, potu až 24 hodin bez úpravy. Vydrží i při sportu.

 

Máte řídké nebo nevýrazné obočí ?

Pomocí Beautiful Brows vykouzlíte v pohodlí domova přirozené obočí, které Vám vydrží 24 hodin.


Nemáte po vážné nemoci žádné obočí ?

Není nic jenoduššího Beautiful Brows je vhodný i při úplné ztrátě obočí. Navíc je odolný proti otěru a potu až 24. hodin.

Nevěříte ?

Můžete přijít zcela zdarma si Beautiful Brows vyzkoušet v mém kosmetickém studiu. Ráda Vám ukáži jak si vybrat správnou šablonu a správný odstín a vše Vás naučím. Pak si můžete v pohodlí domova vytvořit dokonale krásné obočí sama. Jednoduchá aplikace zajistí úžasný a přirozený efekt bez kompromisů.

cena: 1.290,- Kč