BEWIT Esenciální oleje-Kosmetika-Superpotraviny

 
Ráda by jsem Vám přestavila mojí novou spolupráci s českou firmou BEWIT. Smyslem této firmy je pomáhat lidem pomocí 100% čistých a přírodních produktů. Krásná pleť a zdraví spolu drží ruku v ruce.
Zdravá a zářivá pokožka se považuje za svatý grál naší přirozené krásy. Odráží náš vnitřní stav, fyzilogii těla i naše životní příběhy. Firma BEWIT se specializuje na výrobu kosmetiky, esenciálních olejů a potravinových doplňků v BIO a RAW kvalitě.
Koncentrace účinných látek v oleji může být i 10 000 krát vyšší než v samotné bylině. Proto jsou esenciální oleje tak účinné a prospěšné lidskému zdraví. Při vdechnutí esenciálních olejů je lze idetifikovat v krvi. Pomocí esenciálních olejů lze zvýšit množství kyslíku v krvi až o 30%. Tento fakt dokáže pozitivně podpořit nespočet chemických reakcí, které v našich tělech neustále probíhají. Tím je zvýšena naše vitalita i schopnost uzdravit se.
Firma BEWIT má i potravinové doplňky v RAW kvalitě jako je mladý ječmen, chlorella, spirulina - fytonutrienty nabité zelené superpotraviny. Jsou výborným a zcela přírodním zdrojem širokého spektra potřebných živin, vitamínů, minerálů a vitálních enzymů. CBD - síla fytokanabinoidů v BIO konopném oleji. Prowtein C60 - (uhlík života) komplex těch nejsilnějších elementů které nám příroda nabídla . 
Kosmetika firmy BEWIT zahrnuje esenciální vody, kosmetické oleje a koncentrovaná séra, holisticky působící péči - 100% čistou a přírodní , jejich síla spočívá v těch nejčistějších, synergicky působících ingrediencích esenciálních olejů, za studena lisovaných rostlinných olejů a Gemma Complexu (ektrakt z pupenů rostlin, které obsahují veškerou sílu budoucích rostlin). 
V případě, že budete mít zájem o více informací můžete se podívat na stránky
 https://bewit.love/?i=730jhttps://bewit.love/?i=730j nebo se můžete obrátit na mne ráda poradím.