SVATEBNÍ LÍČENÍ

 

Svatba, to je jeden z nejkrásnějších dnů života každé ženy. 

 

 

Každá žena na tento den vše pečlivě vybírá do nejmenšího detailu a svatební líčení je jedna z nejdůležitějších věcí. Vaše tvář se bude vyjímat na každé fotografii a zcela jistě budete středem pozornosti. Ale hlavně musíte být v ten den nejkrásnější ze všech!

Zkouška je velice důležitou součástí svatebních příprav, kde společně vybereme odstíny a celkový styl líčení. Velký důraz kladu na trvanlivost celého make-upu, který lze dosáhnout mimo jiné i kvalitní kosmetikou.

Na zkoušku je dobré přinést fotku svatebních šatů a doplňků.

Zkoušku doporučuji uskutečnit cca 4 týdny před svatbou. 

cena 1.500,- Kč zahrnuje: zkoušku včetně poradenství péči o pleť, profesionální líčení v den svatby, dopravu po Praze. 

Možnost líčení i pro svatebčany.

Spolupracuji i s kadeřníkem .

 

 

 

DENNÍ LÍČENÍ

Žena by měla chápat líčení jako významný nástroj, který pomůže zdůraznit přednost obličeje, dodá sebevědomí co se týká vzhledu a nechá vyniknout její vnitřní kráse. Záleží na její osobnosti, zaměstnání, vkusu, způsobu oblékání, typu pleti a dalších faktorech. 

 

cena : 350,- Kč

 

VEČERNÍ SPOLEČENSKÉ LÍČENÍ

Večerní líčení se provádí tak, aby úprava dobře vynikla např. pro plesy, večírky, firemní párty apod. Používají se mnohem výraznější odstíny s perleťovým efektem a lesky na rty. Pro večerní make-up používáme nejenom širší škálu barev, ale také více různých přípravků. Večerní make-up je samozřejmě i časově náročnější. Nechte se proměnit na přitažlivou ženu večera. Barevné odstíny jsou sladěny s Vaší večerní toaletou a díky použití kvalitní kosmetiky vydrží nalíčení celý večer. 

cena : 550,- Kč